Beskrivelse
Palleløfter, manuel betjent med 12 volt hydraulisk hejs.
Batteri og lader mangler.
Gaflerne er stærkt modificeret med på svejset ramme med finerplatform.
Diverse sugeslanger i varierende dimensioner, der er enkelte med koblinger.
2 stk. ventilator, en af dem med aftræk skorsten.
1 stk. brandslange med vægophæng.
1 stk. post/pakke kasse, galvaniseret stål, FISKARS ’’steamit’’ ukrudtsdamper.
2 stk. båndvikler, kørestativ 2 ruller monteret.
1 ekstra rulle fra STRAPEX.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 52268 52269 52270 52271 |
Tilkommer der moms?: |
Ja
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.